Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2012
Тип роботи:
Звіт
Предмет:
Організація баз даних

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет „ Львівська політехніка” Кафедра EOM Звіт З “ОРГАНІЗАЦІЇ БАЗ ДАНИХ” по лабораторній роботі № 1 Мета роботи: Познайомитися з середовищем OpenOffice.org Base, навчитись створювати базу даних, таблиці, зв’язки між таблицями, накладати обмеження цілісності. Створення бази даних Таблиця містить інформацію про об’єкти предметної області. Кожен запис таблиці відповідає одному об’єкту. Запис в таблиці складається з полів. Декілька таблиць об’єднуються в базу даних. Кожній базі даних відповідає єдиний файл з розширенням .odb (HSQL ядро бази даних). Цей файл містить ряд інших об’єктів (запити, форми, звіти). Для того щоб створити нову базу даних необхідно вибрати “New Database” з “File” меню або запустити на виконання програму OpenOffice.org Base . Open Office створює новий файл, а також вікно бази даних (Рис.3). Для того щоб відкрити існуючу базу даних необхідно вибрати “Open Database” з “File” меню. Створення таблиць Для того щоб створити нову таблицю необхідно: Перейти до об’єктів бази даних “Tables” Вибрати операцію “Create Table in Design View” Open Office відкриє вікно “Table” в режимі “Design”. Потрібно ввести поля таблиці . Для кожного поля необхідно встановити: Назву поля Тип поля (Text, Numeric, Decimal, Integer, Date/Time, Binary, Boolean, ...). Властивості поля. Open Office працює більш ефективно якщо встановлений первинний ключ. Первинний ключ може складатись з одного чи більше полів, що унікально ідентифікують кожен запис в таблиці. Встановлення зв’язків між таблицями Якщо ваша база даних містить таблиці із зв’язаними даними, ви можете зв’язувати дані в запитах, формах, звітах. Open Office автоматично зв’язує таблиці коли це потрібно, якщо встановити ці зв’язки. Зв’язки встановлюються у Relationships діалогу (Tools/Relationships). Для цього потрібно встановити ім’я початкової і зв’язаної таблиці, а також поля по яких буде проводитись зв’язок (або за допомогою технології Drag and Drop). Дозволяється задати два типи зв’язку 1: 1 і 1: n. Хід виконання роботи Для створення бази даних я вибрав предметну галузь «Шкільна бібліотека». Для опису предметної області я використовував 6 таблиць, нижче наводжу скріншот с програмного середовища: / Після створення таблиць, я перейшов до створення зв’язків між таблицями, пам’ятаючи, що дозволяється задавати два типи зв’язку 1: 1 і 1: n. Оскільки у завданні вимагається створити зв'язок n : n, то для створення даного зв’язку я використав допоміжну таблицю(“Поличка 3”), яку можна побачити на скріншоті нижче: Таким чином мені вдалось створити зв'язок n : n. Висновок В даній лабораторній роботі я навчився користуватись програмним середовищем OpenOffice.org, створив таблиці та установив між ними зв’язки, у відповідності із завданням.
Антиботан аватар за замовчуванням

20.05.2013 22:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини